• Przyszłoroczne klasy I i oddział przedszkolny

• Szanowni Rodzice,

W związku z wprowadzonym w szkole reżimem sanitarnym odwołane zostają zaplanowane na
              3 czerwca 2020 roku spotkania z Rodzicami przyszłorocznych klas I i oddziału przedszkolnego.

Mam nadzieję, że spotkania te będziemy mogli przeprowadzić w pierwszym tygodniu września.

Tymczasem wychowawcy klas pierwszych i oddziału przedszkolnego przygotowali dla Państwa spis zawierający niezbędne przybory i materiały, które powinny znaleźć się w wyposażeniu dzieci.

Podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają w szkole.

W szkole będą utworzone cztery oddziały klas pierwszych. Uczniowie w klasie pierwszej będą uczyć się na jednej, pierwszej zmianie. Ostateczny przydział do konkretnych klas zostanie zakończony do
              15 sierpnia. Do końca czerwca można składać w sekretariacie (także drogą elektroniczną) podania
              o przydział swojego dziecka do jednego zespołu klasowego z najbliższą koleżanką, kolegą. Maksymalne grupy koleżeńskie nie mogą jednak przekraczać 4 osób. Prośby zawierające większe grupy nie będą rozpatrywane.

W szkole działa świetlica w godzinach od 6.30 do 17.00, uczniowie mogą spożywać obiady, które są gotowane w naszej kuchni.

Uczniowie klas pierwszych mają dodatkowo w planie lekcji obowiązkowe zajęcia szachowe.

Dorota Wójcik-Hetman

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109

• Szanowni Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego!

•

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu informuje,

że z chwilą podjęcia decyzji o zapisaniu dziecka do opieki w szkole należy stosowne dokumenty (umieszczone na stronie internetowej szkoły) wypełnić i złożyć elektronicznie lub osobiście w sekretariacie z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 9.00. Czas ten jest potrzebny na zrobienie zakupów i zaplanowanie posiłków.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109

Dorota Wójcik-Hetman

• Procedura postępowania w sprawie organizacji zajęć opiekuńczych dla grupy oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 109 we Wrocławiu z zastosowaniem reżimu sanitarnego

• Szanowni Rodzice

• Na facebooku działa grupa Widzialna ręka. Pokazała się tam informacja, że w grupie tej jest fundacja chętna do wsparcia pracy zdalnej uczniów i ma  możliwości udostępnić swoje komputery dla tych, którzy nie mają na czym pracować. Tak więc, jeśli ktoś z Państwa potrzebuje, to może warto zwrócić się do tej grupy.

Życzę nieustająco dużo zdrowia, cierpliwości i wszystkiego dobrego.

Dorota Wójcik-Hetman Dyrektor SP-109