• Szanowni  Państwo

W dniu 1.09 2022r. w godz. 7.00 – 12.00. w głównym holu szkoły przyjmowane będą zapisy do  świetlicy szkolnej. Karty zapisu będą dostępne dla Państwa w tym dniu w formie elektronicznej lub papierowej na stronie szkoły oraz w budynku przy ul. Inżynierskiej. Informuję również, że od 2.09. 2022r. świetlica działa normalnie zapewniając opiekę dzieciom w stałych godzinach pracy od 6.30 do 17.00.

Kierownik świetlicy

Ewa Oleasz

Шановні пані та панове!

1 вересня 2022р. в годинах з 7.00 до 12.00 год.  в  головному холі  школи  прийматимуться  записи до кімнати денного перебування (групи продовженого дня). Реєстраційні  картки  будуть доступні для вас цього дня в електронному або паперовому вигляді на сайті школи та в приміщенні за адресою вул.Інженерська. Також повідомляю, що з 2.09. 2022 р, кімната денного перебування працює в звичайному режимі, забезпечує догляд за дітьми в робочий час з 6.30 до 17.00.

Завідуюча денною кімнатою

Єва Олеаш

Informuję, że w tym roku szkolnym istnieje możliwość dokonania wpłaty na fundusz świetlicowy
              w wysokości 50 zł. Należność będzie można uregulować jednorazowo wpłacając pełną kwotę lub realizując płatność w dowolnych ratach przez cały rok szkolny, na konto Rady Rodziców: 64 1090 2398 0000 0001 4382 5277 z dopiskiem w tytule przelewu „Darowizna na świetlicę”. Jednocześnie nadmieniam, iż powyższa wpłata jest nieobowiązkowa i ma charakter dobrowolny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa,  zachęcamy również do skorzystania z alternatywnej możliwości wsparcia i pomocy świetlicy szkolnej w formie wyprawki w postaci pakietu materiałów biurowo- plastycznych: papier ksero - 1 ryza, blok rysunkowy/techniczny mały lub duży kolorowy, klej -  1 szt. plastelina lub kolorowa kreda - 1 opakowanie, kredki ołówkowe lub Bambino, pastele lub farby plakatowe.

Z góry dziękując za zrozumienie pragnę nadmienić, iż każda forma pomocy ze strony Państwa jest dla nas bardzo cenna i ważna.

Kierownik świetlicy

Ewa Oleasz

Шановні пані та панове!

Повідомляю, що в цьому навчальному році є можливість здійснити оплату до фонду кімнати денного перебування на суму 50 злотих. Оплатити внесок можна буде, сплативши повну суму одноразово або здійснивши оплату будь-якими частинами протягом навчального року, на рахунок Батьківської ради: 64 1090 2398 0000 0001 4382 5277 з поміткою в назві переказу «Darowiznana świetlicę”. (Пожертва на кімнату…). Водночас зазначу, що зазначена оплата є необов’язковою та добровільною. Щоб виправдати ваші очікування, ми також заохочуємо вас скористатися альтернативною підтримкою та допомогою шкільної денної кімнати у вигляді пакету канцелярських та пластикових матеріалів: копіювальний папір - 1 пачка, кольоровий папір/ технічний блок, клей – 1, пластилін або кольорова крейда - 1 упаковка, кольорові олівці або Bambino, пастель або фарби для плакатів.

Заздалегідь дякую Вам за розуміння, і хочу зазначити, що кожна форма допомоги з Вашого боку є дуже цінною та важливою для нас.

Завідуюча денною кімнатою

Єва Олеаш

• Egzaminy poprawkowe

• Egzaminy poprawkowe odbywać się będą w dniach 25 i 26 sierpnia w budynku przy Alei Pracy. Szczegółowe informacje dostępne są w sekretariacie szkoły przy ulicy Inżynierskiej.