• Uwaga strajk!

Zgodnie z informacją przekazaną w mediach od poniedziałku, 08.04.2018 rozpoczął się strajk, również w naszej szkole - będzie trwał do odwołania.

Nie ma możliwości prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych –możemy zapewnić opiekę tylko najbardziej potrzebującym. Proszę postarać się zapewnić opiekę swoim dzieciom.
              Kuchnia i stołówka będzie działała normalnie, będą obiady. Ewentualny tryb rezygnacji z nich jest taki sam, jak w przypadku każdej nieobecności dziecka - trzeba rezygnację zgłosić rano do intendenta, tel. 717986839 w. 113. Będzie działał również sekretariat szkoły.
              Jeszcze raz przypominam link do miejskiej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży podczas strajku nauczycieli:
              Jako szkoła, nie rezerwowaliśmy żadnych zajęć  w mieście dla uczniów - nie będziemy mieli opiekunów na wyjścia; na niektóre z nich mogą się zapisywać rodzice. Szkoła skorzysta być może z zajęć, które mogłyby się odbyć w naszym budynku.
              I po raz kolejny potwierdzam moją gotowość dołożenia wszelkich starań, aby zorganizować zarówno egzamin gimnazjalny (10.04.-12.04.2019 r.) i egzamin ósmoklasisty
              (15.04.-17.04.2019 r.)

Będziemy informowali Państwa na bieżąco o każdej zmianie sytuacji.

z poważaniem

• INFORMACJE DOTYCZĄCE STRAJKU

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 przypomina, że pracownicy szkoły poprzez referendum podjęli decyzje o gotowości przystąpienia do akcji strajkowej  planowanej od 8 kwietnia 2019 do odwołania.

Proszę śledzić media - informacja, że 8 kwietnia rozpoczyna się strajk nauczycieli będzie oznaczał, że nasza szkoła od poniedziałku strajkuje.

Nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze - szkoła nie będzie zamknięta, ale będziemy mogli zapewnić opiekę bardzo niewielkiej grupie dzieci i uczniów. Proszę przygotować się na konieczności zapewnienia opieki swoim dzieciom.

Będzie działał również sekretariat szkoły.

Poniżej link do miejskiej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży podczas strajku nauczycieli:

Potwierdzam gotowość dołożenia wszelkich starań, aby odbyły się  planowane na:10.04.-12.04.2019 r. egzamin gimnazjalny,15.04.-17.04.2019 r. egzamin ósmoklasisty.Będę informowała Państwa na bieżąco o każdej zmianie sytuacji.Iwona Czubata, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu