• Wrzesień  Zaczynamy  poznawać nowoczesne "Laboratoria przyszłości

Uczniowie naszej szkoły korzystają już ze sprzętu zakupionego  w ramach programu Laboratoria Przyszłości, którego celem jest rozwijanie kompetencji przez uczniów naszej szkoły. Prezentowane wyposażenie zostało zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie  Laboratoria Przyszłości

Październik W ramach projektu „Laboratoria Przyszłości:” uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych z informatyki ucząc się jak projektować modele 3D, które można drukować na drukarce 3D zakupionej w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.  Zadanie pierwsze- projekt ciężarówki-

Listopad Zdrowo się odżywiamy Uczniowie naszej szkoły są kreatywni. Jedzą zdrowo i smacznie. Prezentowane wyposażenie zostało zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości

Grudzień Zwierzaki Skrikiciaki😁

Klasa 1b pracowała z klockami SKRIKIT w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Pierwszaki świetnie poradziły sobie z budowaniem klockowych kreatywnych zwierzaków. Skupienia i cierpliwości nie brakowało. Każdy był dumny ze swojego dzieła😊

Styczeń Angielska sałatka owocowa😁

Klasa 1b rządziła dziś w kuchni matematycznej. Rozmawialiśmy o owocach i rozwiązywaliśmy zadania matematyczne. Powtarzaliśmy też nazwy owoców po angielsku. Potem zrobiliśmy przepyszne sałatki. To była bardzo ciekawa lekcja😊

Zegary i znaki rzymskie w "Kuchni matematycznej"

Luty Pyszne czekoladowe babeczki

Klasa 3c w ramach projektu  Laboratoria Przyszłości z Panią Wychowawczynią upiekła pyszne czekoladowe babeczki

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Marzec  Czy mnożenie może być zdrowe, a przy tym  i słodkie? - zobaczcie sami. Klasa 2 już to wie.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci i młodzieży – „Laboratoria przyszłości”

Źródło finansowania:

Program jest finansowany z środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w postaci środków finansowych, dla jednostek samorządu terytorialnego będących organami prowadzącymi publiczne szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży lub publiczne szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej.

Program realizowany jest na podstawie Uchwały nr 129 Rady Ministrów z dnia 29 września 2021 r. w sprawie wsparcia na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury – „Laboratoria przyszłości”.

Opis programu:

W ramach programu Laboratoria Przyszłości wsparcie zostało przeznaczone na zakup wyposażenia stanowisk do pracy narzędziowej, sprzętu, narzędzi, elektronarzędzi, materiałów, innych przedmiotów i pomocy służących rozwijaniu umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci i młodzieży.

Wykorzystanie zakupionych elementów wyposażenia:

Zakupione pomoce będą wykorzystywane przede wszystkim  na zajęciach technicznych i komputerowych w naszej szkole. Z pewnością pomogą również innym nauczycielom uatrakcyjnić zajęcia.

Lista 1 zakupionych elementów wyposażenia w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Lista 2 zakupionych elementów wyposażenia w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"