• Aktualności

• Zapraszamy na kiermasz wielkanocny 3-04-2019 (najbliższa środa) od 15.30 - 18.30

• Wyniki Konkursu Ekologicznego

• 14 marca 2019r. odbył się półfinał XVIII DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO. Brało w nim udział 46 szkół - 137 uczniów ( jedna szkoła miała drużynę dwuosobową). Do finału zakwalifikowano pięć najlepszych drużyn.

1.    Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof. St. Tołpy we Wrocławiu

2.    Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrocławiu oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

3.    Zespół Szkół nr 20 we Wrocławiu

4.    Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze

III etap (finał) odbędzie się  10.05 2019 r. o godz.10.00 w Szkole Podstawowej nr 109 we Wrocławiu.

Wszystkim drużynom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy !

• Konkurs recytatorski

• XIX Dzielnicowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych dzielnicy Fabryczna

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z dzielnicy Wrocław-Fabryczna - zwycięzców eliminacji szkolnych.

Konkurs posiada status eliminacji dzielnicowych do etapu powiatowego.

Przewidywany termin konkursu: 23.03.2019 r. ( sobota ) godz. 9.00

Miejsce konkursu: Szkoła Podstawowa nr 109 przy ul. Inżynierskiej 54 we Wrocławiu.

• Konkurs ekologiczny

• W imieniu

DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

oraz

DZIEKANA WYDZIAŁU PRZYRODNICZO-TECHNICZNEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU

(patronów konkursu)

zapraszamy uczniów  klas siódmych i ósmych  oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału

w   XVIII DOLNOŚLASKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

(wcześniej Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny)

pracownicy naukowi Uniwersytetu Przyrodniczego w jury finału konkursu

UWAGA!!! Przedłużamy zgłoszenia do 28.02.2019

Szczegóły konkursu n naszej stronie w zakładce uczniowie - konkursy

WAŻNE! Nasz konkurs zostanie zamieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

Atrakcyjne nagrody dla uczniów.

*********************************************************

• 07.01.19 roku odbyły się zajęcia Mini Ratownik przeprowadzone przez Panią ze Straży Miejskiej na temat udzielania pierwszej pomocy. Druga tura będzie 18.01 dla klas pierwszych.